Nová zpráva od Hayley na LiveJournal Community.

10. dubna 2011 v 0:51 | Ell :) |  News!
Ahoj všichni
Dnes pojďme se ponořit do diskuse o sexualitě!jo jo, já chci mluvit o obálce Cosmo. Je to pro mě trochu víc než velký kšeft .a víte co?jsem opravdu nadšená. I pro širokou veřejnost, cosmo časopis je buď a) ženská posedlost, nebo b) zkáza ženy - upřímě, kterákoliv z těchto dvou rovná se jedna zatracená věc! média mají zjevně naši pozornost. Je snadné nechat všechny obrázky všech těchto božských žen nám našeptávat, protože se předpokládá, že vypadáme takhle. Například "tady koukněte na moje prsa! nechteli by ste je mít?" "Hodně klukům se budeme líbit, pokud to budeme dělat takhle!" "Získejte tuhle postavu" bla bla bla trávíte veškerý svůj čas, energii a peníze nad světovým ideálem ''sexy "... a víte co? To se nikdy nezmění. Stejně jako já říkám sama sobě, nezajímá mě to a nosím co chci ... vždy budou existovat okamžiky, kdy se podívám a uvidím nějakou nádhernou osobu na obálce ... a já na to "ugh , taková musím býtt!? "jen než si uvědomím ... příští měsíc, ta holka na obálce budu já.

Zbytek se zobrazí po rozkliknutí "celý článek" :))


Jaký pokrytec, že?!?!

Neee.tady je ta věc.moje # 1 meta, když ze mě skupina začala dělat neviditelnou. Nejen, že jsem nechtěl být ústředním bodem, chtěl jsem být neviditelná! a upřímně, nikdy v tom nebyl rozdíl. Odmítlo mě hodně obálek magazínů. i konkrétně si pamatuji odmítutí od Blender magazínu, když jsem měla 19.a víte co? nikdo to nevěděl. Nikdy to nepřimělo lidi, aby se na mě zaměřovali méně. a nikdy na tom nezáleželo.takže tentokrát beru jiný přístup.všechni tří z nás v Paramore máme vlastní role.a konečně budu akceptovat moje.Budu v pohodě s tím, že "silná žena".a jestli to je, co to je ...Chystám se využít této role a udělat změnu.


tady je plán.tady je můj postup.Budu sáma sebiou. Vyrostu!.a já zcela určitě najdu čas v mém životě být sexy, pokud cítím se jako to.kdo napsal pravidla?kdo řekl, že dívka, která žije ve stejném tričku a džínách, téměř každý den, nebude chtít nosit lodičky a krátkou sukni zítra?srdce, které je pod šaty, je stále stejné.protože pro mě to není o tom použít sex jako zbraň.je to o tom, jak se cítím.Někdy na sobě cítim pot.ostatní dny, jistější dny ..Jsem jako ...LIDI KDO POTŘEBUJE OBLEČENÍ!? ok dobře, že nejsem extrémní, ale doufejme, že vidíš můj názor.Pokud jste holka, myslím, že budete rozumět všem těmto slovům v pohodě. Znáš, že se ráno dostaneš ven ze sprchy a v prádle si sušíš vlasy a zjistíte, že tě konečně nezajímá, že máš tu jizvu na noze?nebo že vaše pleť je tak bledá, že někdy ve špatném světle jdou vidět žíly?...nebo když vaše pokožka zůstává propukaná a vy jste jako "Dnes jsem prostě nedávám sakra!" to jsou ty osvobozené momenty, které se snažím udržet.a já jsem doufal, že tím, že vidí můj šílený hrnek na obalu časopisu ...nějaká holka, která nemá zvlášť osvoboďující den, bude myslet na sebe, že květnový obal vypadá trochu jinak, než obvyklý Cosmo obal a doufejme, že mohou být dokonce inspirovány. Ne, já si nemyslím, že jsem nějaká spása co se chystá změnit svět časopisů a všechny ty lži, že věříme titulkům každý den. Ale vím, že mě nikdy nenapadlo myslet na sebe jako konvenčně krásnou, ani sexy.a teprve nedávno jsem se někdy dokonce začít přijímat jak se můj vzhled se liší od ostatních lidí, které jsem obdivovat. jájsem doufala jsem, že čím více bude časopisů dude dávat šanci holkám jako já, tím víc dívka bude mít šanci být jedinečná v tom pekle, že je jedinečná, silná, silná ve svých slabinách, věří ve své nedostatky. Protože to je to, čím se snažím, abych se stala.

sexy je cokoliv, co chcete, aby to bylo. Nenechte cosmo říct. Nenechte Vougue to říkali. Dokonce i váš přítel nebo váši nejlepší přátelé. Jde o to, že je to na vás. Chtěla jsem udělat svou vlastní verzi, jak to vidím.

a pro záznam, tak bych byl opravdu doufala, že jednou z předních stránek novin by bylo "69 způsobů, jak na 69", ale myslím, že to nepůjde. Upřímně řečeno, já si nemyslím, že by mohli s tím přijít .Děkuji vám lidi ještě jednou za to, že součástí naší rodiny. Láska z každého z vás.

Hayley

- Ještě jednou, jsem neměla korekturu ;////
(originál na stránce: http://community.livejournal.com/ohnotheydidnt/58044211.html, přeložila Ell - žádné kopírování!)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama