Hayley - rozhovor s fanynkou ;)

21. května 2011 v 23:59 | Ell :) |  News!
Tenhle příběh by jistě rád prožil každý z fanoušků. Zpěvačka kapely Paramore Hayley Williams před nedávnem poskytla rozhovor jedné fanynce, se kterou se už dlouho "sledovaly" na twitteru. Otázky jsou velice originální a odpovědi podle toho více než zajímavé... Možná ji mnozí znáte :) @HayleywOnline :) ... nedávno měla narozky :) takze vsechny nejlepší ;)) ... --> CELÝ ČLÁNEK ! ♥Když jste zakládali kapelu, představovala sis někdy, že bude někdy tak slavná, jako je dnes?
Vždycky jsem chtěla být v kapele a jistě, chtěla jsem být úspěšná, ale když jsme začínali nikoho z nás to nijak nezajímalo. Chtěli jsme jen hrát společně muziku. Potom, co jsme napsali song Hallelujah, jsem si říkala: "Wow, tohle by vážně mohlo být něco velkého." Bylo to a pořád je naprosto vzrušující.

Kdo tě hudebně nejvíce ovlivňuje?
Naši fanoušci. Když píšeme, vždy si nás představím, jak potom tu skladbu hrajeme a jak na ni fanoušci budou reagovat. Ta skladba nemusí být rychlá a hlasitá, může to být jakýkoliv typ písničky. Jen si představím, jaký druh emocí bychom mohli vyvolat v davu a to mě inspiruje.

Co máš nejradši na fanoušcích Paramore?
Nejvíc asi to, jak jsou rozdílní. Svět je tak velký a zároveň ve stejnou dobu tak malý. Miluju objevování rozličných kultur a pohled na to, jak jsou životní styly lidí ve světě různorodé. A pak pohled na to, jak nám hudba dává něco společného. To je na muzice fantastické.

Jakou nejpodivnější věc vám dal fanoušek?
Jéjej, bylo tu tolik podivných dárků, co si takhle rychle vybavit. Napadá mě, jednou jsme dostali studená buffalo kuřecí křidýlka a sýrovou pizzu. To bylo tak divné a přitom skvělé.

Kdybyste mohli předělat nějaký song a jeho cover živě zahrát, který by to byl?
Milujeme předělávání písniček, jen to už neděláme tak často. Ale když cítíme, že by to bylo dobré pro některou show, prostě se naučíme něco, co se nám všem líbí. Dělali jsme si legraci z toho, že "zcoverujeme" nějakou skladbu od Adele, protože všichni máme její album hodně rádi.

Kdybys mohla udělat rozhovor s jednou osobou, kdo by to byl a proč?
Lorreta Lynn. Je to "revolver mezi ženami" a neuvěřitelná country skladatelka. Mám pocit, že by toho bylo hodně, k čemu bych měla v jejích příbězích vztah.

Jaké to bylo na turné s No Doubt a mít možnost zazpívat si s Gwen Stefani?
Bylo to prostě tak divoké, jak jen si dokážete představit. Měla jsem pocit, jako bych sama sebe každou noc štípala. Oni jsou ten největší sen. Samozřejmě měli své těžké časy, ale podívejte se, jak daleko to dotáhli jako přátelé, jako kapela, jako jednotlivci. Je to pro nás extrémně motivující.

Jak by ses cítila, kdyby Lady Gaga nahrála novou skladbu a požádala tě o spolupráci?
Haha! Pravděpodobně bych omdlela. Vážně, ona je prostě tak neskutečně talentovaná. Na její HBO speciál už jsem se koukala poněkolikáté. Kdyby se mě zeptala, jestli bych s ní zpívala, tak nevím. Asi bych to cítila jako veliké uznaní.

Co pro tebe znamená být první ženou v počítačové hře Guitar?
Musela jsem dělat všechno to své "pódiové skotačení" a skákat z velkých beden a přistávat v jakoby v póze boha. Vypadalo to jak z komiksu, což bylo vážně vzrušující. Nikdy jsem pořádně nepochopila váhu toho být první ženou v té hře. Možná to pořád ještě úplně nechápu. Je to prostě pocta, víte? Proč já? Cítím se požehnaně, že se lidé vůbec zajímají.

Podle jakého citátu žiješ?
Má babička vždycky říkávala: "I'm woman, hear me roar." (Jsem žena, slyš můj křik.) Vždycky jsem si myslela, že je to taková legrace. Až do té doby, než jsem si před pár lety uvědomila, že mám mnohem více síly, než jsem si sama připouštěla. Teď už lidi nenechávám mě tak komandovat. Chápu, že jen proto že jsem silná žena, neznamená to, že jsem velká stará mrcha. Je tu rovnováha. Můžete být slušní a mít zároveň sílu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama