Nová zpráva od Hayley ♥

24. května 2011 v 12:24 | Ell :)
Na LiveJournalu přibyla nová zpráva přímo od Hayley... tady máte překlad (omlouvám se za chyby) a v celém článku je i anglická verze :) .... Pěkná zpráva podle mě, jak Hayley mluví o té popularitě, jak všichní ví kdo je, její kroky, co udělá atd.... má naprostou pravdu, ona má to štěstí, že to takhle chtěla. A zvýrazněný závěr se mi taky moc libí :) že se TĚŠÍ NA LETNÍ TOUR ! ánoooo ... MY TAKY HAYLEY ♥Whoa woah woe...
je to trochu neuvěřitelné, jak moc se může stát mezi těmito příspěvky na LJ ...
Opravdu to neříkám v záporném slova smyslu. Prostě si jen začínám uvědomovat, že čas teď prošel, že jsem si sedla aby vám napsala.

Se všemi 'vypnutými časy' a sezení doma jsem se cítila a bála jsem se abych nebyla konzervativní. je těžké přejít z pohybujících se milionu kilometrů a v minutě dupnout na brzdy. a nyní - Díky Bohu - my jsme stále připraveni trochu víc prácovat. možná jste slyšeli, ale bude nová píseň o tom, jak brzo budeme mít něco na práci! Nemluvě o tom, zkoušky na letní show budou tady, než se nadějem. Chci říct, že opravdu musím neustále připomínat sebe ... je to jen za měsíců pryč! to by mělo být dobré, ne? blbost!

Byla jsem v LA docela dlouho .. když jsem tady, jsem viděl nějaké velké show (A Day To Remember, Swellers, Zach Galifianakis - fuj nemělo to kouzlo-! Best Coast, Jon Brion
,The Watkins Family Hour, a myslím, že toho bylo ještě víc, ale nemůžu si vzpomenout právě), šla jsem na rande v LACMA viděla jsem vystávu historie módy, a nejedla jsem maso měsíc! kdo ví, jak dlouho to bude trvat i když .... Myslím, že si nemůžu stěžovat. bylo hodně legrace. Víte, co myslím, že můj problém je? Myslím, že mám stále bolesti.

Vždycky se k tomu vrátím ... na rostoucí a měnící se, a jak to je, když celý svět už "ví", kdo vlastně jste. vědí, váš další krok dříve, než ho uděláte. vědí všechny důvody pro každou věc co děláte. a hele, to je život co jsem chtěla! Upřímně řečeno, mám ráda zátěž (jak bych si to mohla nechat ujít), společnost (vy-lidi), všechny různá místa, a především svobodu vytvářet. Vše co mohu říci, je, se vším, co je teď na tom to způsobu opravdu ... a já opravdu věří v to ... Myslím, že mám pocit, že jiná verze mi je připravena bude brát to. Myslím, sakra, měl jsem dost času že? a ano, i to řekl dřív, ale myslím, že lidé to takhle mají taky. Nemyslím si, že jsem sám, když mluvím o tom, jak nějaký šroub byl zpřísnění ... nebo uvolnění .. v mé hlavě. možná dokonce i někteří z vás jsou tam taky? nikdy není špatný čas začít znovu, podle mého názoru.

se vším, co bylo řečeno .. Jsem připravena na SO, novou hudbu dostat ven. mluvili jsem o tom, že od února. jste trochu slyšeli jedu z písní, ale já jsem připravena slyšet, co si myslíte o více z nich. Jsem připravena na vaše tváře lidi, tvář na výstavách.připravena se starat o to, co vypadá jako malý (víte, přestat vypadat jako peeling jen příčina já vím, že jsem pryč) ... což myslím, že znamená, že můžu jí sama nakupovat .. ano? Děkujeme vám.


Tak jako tak, co je pointa tohohle všeho? uvědomili jste si to? Jsem tak natěšená na léto. Poďme o tom mluvit příště. Brzo nás to dovedlo k tomu aby jsme si promluvili naposled.

Hrozně vás miluju lidi,
Hayley


Originální verze :)

it's sort of unbelievable how much can happen between these LJ posts...
i don't say that in a negative way really. i'm just only starting to realize the time that's passed now that i sit down to write you guys.

with all the off time and the sitting around at home i've really just felt afraid to be still. it's hard to go from moving at a million miles a minute to stomping on the brakes. and now -- THANK GOD -- we're getting ready to get a little busier. you might've heard but there will be a new song on the way pretty soon and that means, we'll have some work to do! not to mention, rehearsals for summer shows will be here before i know it. i mean, i really have to keep reminding myself... it's only a few months off! it should be a good thing right? balls!

i've been in LA for quite some time now.. while i've been out here, i've seen some great shows (A Day To Remember, The Swellers, Zach Galifianakis -- ugh i can't spell that! -- Best Coast, Jon Brion, The Watkins Family Hour, and I think more but I can't remember right now), went on a date at LACMA to see the history of fashion exhibit, and i haven't eaten meat in months! who knows how long that will last though.... I mean, I can't really complain. it's been a lot of fun. you know what i think my problem is though? i think i have growing pains.

i always come back to this... to growing and changing and how it feels when the whole world already "knows" exactly who you are. they know your next step before you take it. they know your every reason for every thing. and hey, this is the life i wanted! honestly, i love the workload (how i miss it right now), the company (you guys), all the different places, and most of all the freedom to create. all i can say is, with all that's on it's way to us right now... and i really believe in it... i guess i feel like a different version of me is ready going to be taking it on. i mean, damn, i've had enough time right? and yes, i said it before, but i think the guys are there too. i don't think i'm alone when i talk about how some screw has been tightening... or loosening.. in my head. maybe even some of you are there too? there is never a bad time to start over, in my opinion.

with all that being said.. i'm SO ready for new music to get out there. we've been talking about it since february. you've sort of heard one of the songs but i'm ready to hear what you think about more of them. i'm ready to see you guys face to face at shows. ready to care about what i look like a little (you know, quit looking like a scrub just cause i know i'm off)... which i guess means i can let myself go shopping.. yes? thank you.


anyways, what was the point of all of this? did you get it? i'm so excited for summer. let's talk more soon. sooner than it took us to talk last time.

love you guys a lot,
hayley
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama