Červen 2012

Bubeník pro čtvrté album !

29. června 2012 v 15:54 | Ell :) |  News!
Tak už je rozhodnuto :)

"Dámy a pánové, náš bubeník pro 4. album ... Pan Ilan Rubin YAYYYYY!!!!"

Photo of the week - 6.

23. června 2012 v 15:21 | Ell :) |  Gallery
Tentrokrát sem vybrala fotku Jeremyho a Hayley když byli v Los Angeles. Víc vám k tomu asi nenapíšu ;)


Videoprojekce na HCT 2010.

22. června 2012 v 19:41 | Ell :) |  Videos
Tak tohle asi hódně lidí vidělo ale teď je to tu celé v plné parádě a že to teda paráda je. Je to pozadí k songu Looking Up, které se objevilo na Honda Civic Tour roku 2010. Veselá videjka natočená s paramore, jsou skvělá! No koukněte sami :)
Rabbit Hole Creative (společnost, která to v podstatě dala dohromady) zaslali několik videí z podia na Vimeo účet asi před rokem.


EDIT: 23.6. 2012 :), objevila sem videoprojekce i k jiným songům - Misery Business, Decode, All I Wanted :)

Decode


Misery Business


All I Wanted


Vans Warped Tour 2012

22. června 2012 v 19:22 | Ell :) |  Gallery
Jak jistě víte Paramore jsou každoroční návštěvníci Warped Tour, ale tento rok byla vyjímka a nevystoupili. Přesto se Hayley na tour ukázala a to když vzala svou mladší sestru na New Found Glory (kde hraje na kytaru jeji dlouhodobý přítel Chad), Streetlight Manifesto a další ve městě Irvine v Californii. Jsou tu samozřejmě fotky s fanoušky, i fotky samotné Hayley :)

"Chybí mi tohle vidět! Dostaňte nás zpátky na tour! #nfg #warpedtour" - Hayley

LiveJournal - Hayley

17. června 2012 v 19:20 | Ell :) |  News!
Po hrózně dlouhé době se objevil na livejournalu nový článek od Hayley, píše tam o připravovaném albu a že nás budou zase více informovat, prostě čtěte dál ... ;)
Tady je překlad z Paramorefans.cz"Je čas si "opravdu" promluvit o albu…


Uvědomila jsem si, že tohle je poprvé, co o tom "opravdu" mluvíme, tak bych začala tady. Protože po tom všem je tohle místo, kde to v první řadě všechno začalo. Dobře, kromě Jeremyho obýváku a našeho PureVolume profilu. Zde jsme potkali mnoho z vás a vybudovali si vztah na dálku s mnoha lidmi, kteří i po tolika letech stále podporují naši kapelu.

Je to asi dva týdny, co jsme dali naši hudbu na pásku. Ne, nebudeme toto album nahrávat analogově, ale doufám, že tomu výrazu budete rozumět. Už jsme prošli všechny písně, u kterých jsme doufali, že bychom je mohli dostat až tak daleko a ony - asi 19 - z nich je připraveno k nahrání. Neznamená to, že budeme mít na albu tolik skladeb, ale že poprvé v historii kapely nahrajeme více skladeb než na album potřebujeme a skončíme s více než několika extra skladbami, se kterými si poté pohrajeme. Pro nás to byl opravdu zábavný proces.

V současné době už znáte našeho producenta Justina Meldal- Johnsena, který je plně zapojen do každé části tohoto procesu. Strávili jsme s ním týden jammováním několika písní za den a dokonce napsal několik částí ke skladbám, kde chyběly nebo prostě potřebovaly zvláštní péči. To všechno bylo důležité k tomu, co budeme dělat až budeme skutečně nahrávat album. Upřímně řečeno je to mnohem menší fuška, než jsem si myslela. Předvýroba se může vyvíjet tak i tak…Na konci dne oddělujete skladby od sebe, abyste je pak znovu dali dohromady. Buď to funguje, nebo ne…A naštěstí, s vámi všemi, kteří nás podporujete více než kdy jindy, jsme připraveni na výzvu udělat každou píseň tak skvělou, jak jen může být. Budou jen lepší. Nikdy jste neslyšeli song Paramore tolikrát jako já jsem poslouchala každý mix, který vzešel z nahrávání. Jsem opravdová fanynka Paramore.

V průběhu příštího týdne nebo dvou budu postovat mnohem častěji na náš tumblr (paramore.tumblr.com) malé příspěvky o významech písní nebo i jen drobné aktualizace o tom, co se děje ve studiu. Navíc teď máme instagram…("paramorestudio") svatá sociální síť, Batmane! A nezapomeňte, že Taylor má svůj vlastní instagram. Nejvíc ze všeho rád soutěží s Jeremym a se mnou. Obvykle vyhraje a já jsem mu řekla, že je to proto, že po něm všechny holky šílí, protože je nejmladší a nejroztomilejší. (J. Timberlake z Paramore, mám pravdu?)

Každopádně, zbývá mi ještě jeden refrén, který musím dopsat. Začali jsme tyhle písně psát asi před rokem…Nemůžu uvěřit, že se to všechno děje!

Nezapoměňte kontrolovat tumblr, brzy napíšu

Hayley z Paramore"

Pejsek Jeremyho a Kat :)

13. června 2012 v 21:29 | Ell :) |  Gallery
Ták, jsou tu další fotky pejska a už je i jméno - COWBOY - asi podle svého klouboučku co má na první fotce :)Paramore: Cocky basketball 2012

13. června 2012 v 21:12 | Ell :) |  Videos
Je tu opět nějaké to video, které se točí okolo hraní basketu. Paramore ji nazvali cocky basketball = namyšlený. Tentokrát se to moc nevede (v roce 2012), za to video z roku (asi) 2009 to klukům de parádně, ještě i se Zacem. Koukněte na obě, ale to starší je prostě parádní :)


0:25 - Jeremyho hod, prostě parádní :D

5. vyročí alba RIOT!

13. června 2012 v 21:05 | Ell :) |  Paramore ♥
Tak už je to dlouhých pět let, bylo to sice včera - opožděně ale přece. Na twitteru se množili tweety fanoušků, ktěří Riot zbožňují - nejznámější tweet - #5YearsOfRiot, samozřejme i Paramore tweetovali, Hayley samozřejmě nám nějaký ten vzkazík taky napsala :)
Toto album odstartovala Paramore jejich hvězdnou kariéru, album plné emocí, které si hned po vydání koupilo 44 tisíc lidí.
Mou první nejoblíběnější skladba z tohoto alba byla 'That's What You Get', která mi neustále hrála, pak se střídali další - úžásná energická písnička - For a Pessimist I'm Pretty Optimistic. Nejznámější a úžasná je určitě song 'Misery Business' - kterou si mohou fanoušci na koncertech užít společně s Paramore na pódiu :)
No prostě bych ale kecala kdybych měla říct úplně nejoblíběnější písničku z Riot! - všechny mají své kouzlo.
K tomuto albu jak jistě znáte bylo velkolepé tour 'The Final Riot!' s úžasným intrem pro 'Born For This', které bylo i natočené na DVD, takže si ho můžeme kdykoliv připomenout (objevili se tam i songy z alba 'All We Know Is Falling').
Riot - znamená v překladu vzbouření, povstaní, je to prostě výbuch emocí, který jde v pisničkách slyšet. Takže všechno nejlepší, jen tak dál.


Funny MTV clips!

"Great Music Cities of the World"

10. června 2012 v 21:51 | Ell :) |  Videos
Nashville - Hayley, která zde žije se objevila ve videu v překladu "Skvělá hudební města světa", kde se v tomhle videu baví o městě Nashville a o hudební kariéře těch co zde žijí nebo žili a reprezentují tohle město což jde pochopit i z názvu (zazněli samozřejmě i Paramore).
Hayley - 0:15.


Photo of the week - 5.

10. června 2012 v 21:36 | Ell :) |  Gallery
Tadyta fotka je parádní :D tweetnul ji Jeremy. Nevím čí je to pejsek, jen k ní byl popisek "Banjo, žije si dobrý život." :D prostě na mě zapůsobyl tak je tady :))


Jerm a Kat.

10. června 2012 v 21:30 | Ell :) |  Gallery
Pár fotek od manželů Davisových :)

"Já a moje úžasná Kat na rande!!"

ParamoreStudio - Instagram 3

10. června 2012 v 21:10 | Ell :) |  Gallery
A je tu třetí článek v pořadí s fotkami z Instagramu - z LA kde Paramore skládají, nahrávají novou desku, baví se a hlavně nás informují fotkami a tweety :)
Kdo ještě neviděl starší fotky, tak kouknětě nahoře v menu na GALLERY - kde je už samostatná "rubrika" pro fotky ze studia :)


ParamoreStudio - Instagram 2

6. června 2012 v 17:27 | Ell :) |  Gallery
Je tu další várka fotek o Los Angeles, konkrétněji ze studia, kde nyní Paramore nahrávají čtvrté album:)
Edit: 22:38 - nové fotky :|
23:39 - další fotka - pro dnešek vše ;)


ParamoreStudio - Instagram

5. června 2012 v 16:52 | Ell :) |  Gallery
Tak paramore si založili úcet na Instagramu - jejich přezdívka @paramorestudio - sem budou dávát fotky okolo čtvrté desky, která se pomalu rodí. Víme jen o jednom songu a to je 'Daydreaming', jinak jsou Paramore dost tajemní ohledně nového alba. Chtějí si dát na ní velmi záležet, od 2. června jsou v Los Angeles ve studiu.
Instagram moc neznám, jen vím že tam má účet i Taylor (@tayloryorkyall), ale teď tam budu asi pravidelně, pořád přidávají nové fotky, které až se nakupí tak je tady uvidíte :)
Tak tady máte zatím všechny fotky (v celém článku) co jsou zveřejněny :)
(Fotka se zobrazí v plné velikosti kliknutím na ni! :)

Hlasujte pro Paramore-Czech !

5. června 2012 v 13:48 | Ell :) |  News!

Podpořte můj blog v hlasování ! :)

Zapsala jsem se do "soutěže o nejlepší blog" a napadlo mě, že by ste mi mohli pomoct. Jestli se vám můj blog hodně líbí tak šup na tuhle stránku http://selena-gomez-0.blog.cz/1206/sonb-2012-1-kolo (dole je hlasování - Ell Paramore-Czech).
Všem děkuju :)


Photo of the week - 4.

2. června 2012 v 19:39 | Ell :) |  Gallery
Protože nikdo stejně na tomto blogu extra nereaguje, což mě mrzí, tak sem davám už teď další fotku týdne. Je to fotka zveřejněná myslím, že včera od Ryana Russella. Fotka je z doby kdy vznikalo album Brand New Eyes a tato zeď s rámečky a zrcadlem je i na obalu alba, můžeme ji vidět i v klipu Playing God. Mimochodem je to u Hayley doma ;)


When I wake up / Až se vzbudím.. + Další fotky.

2. června 2012 v 10:05 | Ell :) |  Gallery
Hayley postla novou fotku na svůj tumblr :) ze dněšní noci a píše že zítra budou pracovat na 4tém albu! :)

"When I wake up tomorrow, I get to go to a studio and work with two of the best friends I've ever know on what will become our 4th album!
Goodnight, everyone."
"Až se zítra vzbudím, mám jít do studia a pracovat se dvěma nejlepšími přáteli co sem kdy poznala, co se staně s naším 4tým albem'
Dobrou noc, všichni."

EDIT: 19:11 přidána nová fotka :)
+ 19:33 přidaná další fotka :) je hodně stará ale Ryan Russell ji postnul až teď. Je z dob kdy se tvořilo album Brand New Eyes.

Photo of the week - 3.

1. června 2012 v 23:34 | Ell :) |  Gallery
Jelikož jsem teď po dlouhé době dokoukala The Final Riot, který je naprosto úžasný, tak jako fotku týdne sem dám právě z tohoto turné, taková menší vzpomínka, když byli v kapele ješte kluci Farrovi a Taylor se teprve dostával do kapely. :)


Paramore - My hero - Cover

1. června 2012 v 23:09 | Ell :) |  Music
Tento cover už je starší záležitost ale za to můj obelíbený, song je od skupiny Foo Fighters a od Paramore zazněla v Kuwaitu, kde vystupovali v roce 2010. Mě se líbí ta písnička líbí jak od Paramore tak od Foo Fighters ( - teď hlavně živě, když byli na Bamboozle festival 2012).
V celém článku i text a překlad. Tady máte videa od obou interpretů ;)


Foo Fighters - My Hero - Bamboozle 2012.

Další várka fotek.

1. června 2012 v 22:43 | Ell :) |  Gallery

Tak se nám zase nakupily fotky.

První fotka s producentem JMJ, kde si dávájí oběd - "Daydreming zasedání", další koláž z fotek postla Jeremyho žena Kat Davis, další je od Taye a jeho povedených kalhot :)
poslední je Hayleyina fotka při barvění vlasu, někdy z minulého roku, zveřejněná až teď :)