Červenec 2012

Narozeniny alba AWKIF.

26. července 2012 v 11:29 | Ell :)
Dnes už je to sedum let, co vyšlo na svět první album Paramore a to pod názvem All We Know Is Falling, kde už první song má název All We Know - má parádní klip, jak jsou všichni mlaďouši :). Když se řekně 'Pressure' okamžitě se mi vybaví Jeremyho flip! dříve probíhal s Joshem nyní s Tayem :).... prostě každý song má něco do sebe :)
Tehdejší sestava kapeli byla úplně jiná - Hayley Williams, Josh a Zac Farrovi a Jason Bynum (kytara, doprovodné vokály).
Na twitteru i jinde teď frčí narozeninová přání v podání například #HappyBirthdayAWKIF. Takže všechno nejlepší a teď se pojďme si album poslechnout ;)

V celém článku jsem Vám vybrala takový "můj setlist" z tohoto alba :)


Nějaké ty nové fotky.

13. července 2012 v 17:36 | Ell :) |  Gallery
Za dobu mé nepřítomnosti se toho opět mnoho nakupilo, prostě nebyl čas a ani se mi moc nechtělo. Tak sem dám fotky z instagramu, tumblr prostě z různých zdrojů kde se objevili novinky. Fotky ze studia, kde se pořád pracuje pořád nahrává ale samozřejmě se najde čas i na jinou zábavu třeba proběhla oslava narozenin bubeníka Iliana, nebo z jejich oblíbeného basketu :)
Kliknutím obrázky zvětšíte.


Hayley má nové vlasy !

13. července 2012 v 17:08 | Ell :) |  Gallery
Je to už nějakou dobu ale já to sem dávám až teď ! Hayley má novou barvu vlasů, je to taková sytě žlutá, na první fotce kterou Hayley postla je spíše oranžovo-žlutá (tady se mi líbí;)) ale na ostatních žlutá - a já prostě nevím, mám ráda její vlasy z roku 2010 a tady ten sestřih afinky se mi zas tak moc nelíbí, přijde mi taková jiná. Líbí se mi prostě jak na které fotce - chce to vidět živě nó. :D

Více fotek v celém článku :) - je zde i pod článkem nová anketa zabývající se vašimi vlásky a to barvou. Určitě se mi můžete pochlubit svou barvou do komentářů. :) Já osobně měla ještě minulý rok červenou headku s blond afinou :) ... ale teď už mám svou přírodni blond :/ třeba se to ještě někdy změní :) určitě NAPIŠTE :]
Ellda :]


Koncert - Pomona - California.

13. července 2012 v 16:50 | Ell :)
Je tu další koncert, tentokrát už není v Británii ale v USA - konkrétněji v městě Pomona v Californii. Díky ohlášení tohoto koncertu konečně postli video na paramore.net :] . Koncert proběhne 14. srpna v The Fox Theater a lísky se dají zakoupit ode dneška což je 13. července na této stránce Ticketsmaster.

My "zaprděnci" v česku můžeme jen sedět a čekat jestli k nám Paramore zase uvítají, ale já si myslím, že rozhodně ano - v jednom rozhovoru paramore řekli, že až bude nové album bude turné po celém světě (pokud si to dobře pamatuju :)), že je to v podstatě povinnost :).