Srpen 2012

Kerrang! magazín.

29. srpna 2012 v 20:06 | Ell :) |  News!
V Anglickém časopise se objevují Paramore celkem často, teď proběhly v jejich zemi celkem velké festivaly a to Reading a Leeds, které si Paramore nenechali ujít. A tak je v Kerrangu máme zase a to v článích o jmenovaných fesťácích, ale co je důležíté - že tu mám přo vás tři stránky kde se Paramore objevují. (Stačí na ně kliknout a zvětší se:)


Reading & Leeds festival

26. srpna 2012 v 0:52 | Ell :) |  News!
Dnes proběhl poslední koncert Paramore v tomto roce a to na festivalu Leeds, pateční koncert byl na festivalu Reading. Bohužel si Paramore nepřáli být na tomto fesťáku natáčeni a k vidění online jako to bylo v roce 2010, prvně bylo ohlášeno že to bude naopak, jak jsem o par článků vpřed psala. Už jsem neměla čas to změnit, že se online přenos neuskuteční.
Na fesťáky se Hayley velmi zvláštně nalíčíla - připadá mi to jako styl Lady Gaga.
Na Reading a Leeds už byl setlist kratší, odehráli 11 skladeb - začali ale stejně jako v predchozích koncertech a to s Brick By Boring Brick a zakončili show songem Misery Business i s fanouškem na pódiu.
(Odkazy na videa v setlistu jsou z Readingu.)

Fotky.

Reading 24.8. 2012.


Leeds 25.8. 2012.


Setlist.

1. Brick By Boring Brick
6. Decode
8. Careful
9. Ignorance
11. Misery Business

Koncert Rock'n'Roll Damnation 2012

26. srpna 2012 v 0:39 | Ell :) |  News!
Paramore zavítali se svou mini tour po Británii i do Skotska konkrétněji do Edinbrghu na festival Rock'n'roll Damnation. Vystupovali 21. srpna se stejným setlistem jako v předchozích koncertech - tedy 18 písní, trošku mi tam chybí song Crushcrushcrush protože mi ho mám zabudovaný v hlavě jako takou tradiční písničku ale zpátky k setlistu, vystoupení začali songem Brick By Boring Brick a skončili Misery Business kde zamozřejmě nezapoměli přizvat na pódium i fanouška, který si společně z Paramore Miz Biz zaspíval :) Hayley nezměnila oproti minulému vystoupení outfit jen si můžeme všimnout, že změnila barvu podprsenky :D měla tričko PURE LOVE (Americko-Anglická kapela) a latexové kalhoty. Jako v ostatník článcích o koncertech tu máte fotky, odkazy na videa, již známý setlist.

Fotky.
Setlist.


Koncert Belsonic 2012.

21. srpna 2012 v 19:40 | Ell :) |  News!
Kapela má za sebou další koncert, konkrétněji se uskutečnil 19.8. na Irském festivalu Belsonic. Vystoupení mělo stejný setlist jako nedávno v Pomoně a za bicími seděl jako minule Hayden Scott. A nevím čím to je asi oblečením ale tady se mi Hayley líbí rozhodně víc než v Pomoně, vypadá nějak jinak. :)
Fotky.
Setlist.


Reading bude ONLINE !

19. srpna 2012 v 19:12 | Ell :] |  News!

Tak, tak Reading se blíží a na veřejnost vyšlo nové info - tento festival bude ke shlédnutí online, přenos pro nás chystá BBC. Mělo by to být pod těmi to odkazy - BBC Red Button, BBC Three, Freewiev - který z nich to bude se dozvím až to půjde live :D Vše by mělo odstartovat 24.8. - v 8 večer, k vidění bude více kapel.

Tady máte na vzpomínání záznam v roku 2010 :)

Nové outro k songu Monster.

19. srpna 2012 v 18:50 | Ell :) |  Music
Nové outro k songu Monster bylo poprvé zazpíváno nedávno - 14. srpna 2012 na koncertu v Pomoně. A já tu pro Vás mám text - mě se hrozně líbí jak je zazpíváné.

"Like the moon we borrow our light,
I am nothing but a shadow in the night,
If you let me I will look and try,
To let your glory and mercy shine"

Začíná ve 3:05.

Načapaní v Belsonic.

19. srpna 2012 v 17:22 | Ell :) |  Gallery
Jak už po několikáté píšu Paramore dnes budou koncertovat na festivalu Belsonic ale už 17.8. do Irska přiletěli a samozřejmě je viděli i fanoušci tak hned vytáhli foťáky, tak je tu mnoho fotek a já je tu pro vás mám.


Aktualizace 19.8. 19:18 - je venku fotka pódia, které se chystá na dnešní večer :)
a 19:38 - jde se na věc.

Afterparty festivalu Belsonic

19. srpna 2012 v 15:14 | Ell :) |  Paramore ♥
Dnes se koná další koncert Paramore a to v Irsku na festivalu Belsonic - potom se bude konat Afterparty (ve The Stiff Kitten) pro návštěvníky tohoto fesťáku :) takže kdo si nechá lístek z koncertu má vztup zdarma.


Photo of the week - 7.

18. srpna 2012 v 21:36 | Ell :) |  Gallery
Máme tu další fotku týdne :)
Tuhle sem vybrala jako "vyznámnou," protože Paramore skoro po roce koncertovali a ještě nekončí - teď míři do Velké Británie pokračovat na svém mini turné. To započalo v Americkém městě Pomona 14.8.2012 ze kterého jsem vybrala tuto fotku - jde tu vidět i nové pozadí, které jé známé jako znak Paramore - three bars.


Soundwave 2013.

18. srpna 2012 v 11:47 | Ell :) |  News!
Další plánovaný koncert se bude v roce 2013 konat v Austrálii konkrétněji Paramore vystoupí na festivalu, který nese název SOUNDWAVE. Nebudou tam rozhodně samy, budou tam známá jména jako Metallica, Linkin Park, The Offspring, Blink 182, All Time Low, Sum 41 a mnoho dalších... Takže kdo si chce příští rok udělat velký výlet, tak má možnost :)

Data koncertů už jsou určena: sobota 23. února v Brisbane, neděle 24. února Sydney, pátek 1. března Melbourne, sobota 2. března Adelaide, pondělí 4. března Pertha.
Lístky jsou k zakoupení od čtvrtka 23. srpna 2012.


Časopis Rolling Stone o koncertu v Pomoně.

16. srpna 2012 v 22:54 | Ell :) |  News!
Stála včera večer na pódiu v divadle Fox v Pomone, Kalifornii, Hayley Williams řekla velkému davu, že měla touhu téměř rok říkat slova a chystala se je říct. Její velká mezera? "We are Paramore."

Williams dirigoval pop-punkovou kapelu přes to že od minulého září nekoncertovali, tento vyprodaný warm-up koncert odstartoval určené termíny Paramore ve Velké Británii, včetně festivalů Reading a Leeds. A i když část jejího vzrušení bylo pravděpodobně díky "cabin fever" (asi ponorková nemoc?) - ona a její spoluhráči ve studiu v LA pracují na čtvrtém albu Paramore - Williams byla také obvyňována z 'likvidačních' pověsti, které se rozvířikli kolem skupony od konce roku 2010, kdy kytarist Josh Farro a bubeník Zac Farro odešli v bouři obvinění týkajících se směru a pravosti kapely.

"Naše kapela byla trochu mýdlová opera od prvního dne," pokračuje Williams. Pak se představil 'Ignorance' - o albu Brand New Eyes 2009 se myslelo že se odsuzují přátelé nebo naši spoluhráči v kapele - jako "připomenutí toho, že to nikdy nebude znovu."

S podporou na tour tří hudebníků na kytary, klávesy a bubny, Williams, kytarista Taylor York a basista Jeremy Davis používáli jejich 90-minutový setlist aby dokázali, že veškerými dramaty nebyla Paramore oslabena. Koncert zahájili songem z Brand New Eyes "Brick By Boring Brick" a vyrazili na moře čerpat pěsti do songu "That's What You Get" z průlomového alba Riot! z roku 2007. Později, Williams bičovala jejími zařivě-oranžovými vlasy během prvního songu "Pressure", který inspiroval Davise udělat jakýsi Backflip přes Yorka. Po "Careful" zpěvačka vzala místo v centru dění a přiznala, mezi tím se popadala dech, "Je mi 23, ale je to pocit, jako bych měla 63. Je to už nějaký čas." Mimo staré věci - včetně hitu z Twilight "Decode" a "Monster", z loňského Transformers: Dark of the Moon - Paramore zahráli tři skladby nedávno vydané v rámci on-line singles club. "Renegade" a " Hello Cold World" zvuk vytesal podpis kapeli, ale utišili to songem "In the Mourning" ukázal nový oduševnělý hlas ve zpěvu Williams, dokonce zazpívala kousek od Fleetwood Maca "Landslide," jako by chtěla uvést co se stalo v Paramore v posledních dvou letech.

"Jsme tak pokořeni a vděční za vaši podporu," rekla Williams publiku na jednom míste v show a fanoušci skupiny opět oddanost potvrdili řevem.

Zdroj: Časopis Rolling Stone
Překlad: Ell :)
PS: (kurzíva = slova co se mi moc nepodařilo přeložit)

Koncert Pomona 2012.

16. srpna 2012 v 14:18 | Ell :) |  News!
První letošní koncert Paramore se konal v Californském městě Pomona 14.8.2012. Zahráli parádní setlist - poprvé zahráli živě Hello Cold World, po dlouhé době song Whoa! z debutového alba. Novější i starší songy, ale nic z připravovaného alba :) Zahráli neuvěřitelných 18 písní - to se jen tak nevidí/neslyší. Když sem se ale dívala na videa z koncertu tak sem se trošku zarazila a to Hayleyiným vzhledem - oblečení bylo takové divné plus ten sestřich vlasů se mi vůbec nelíbíl, nepřipomínalo mi to naši "starou" Hayley jak ji máme rádi, na konec se ale převlékla a sama řekla že se cítí v džínách lépe :) No nic, prostě se teším až jí vlasy dorostou a doufám že si to takhle zase neostříhá. Tak teď ke koncertu - dávám vám sem pár fotek, setlist, videa .... takže koukněte do celého článku :)
(blbnou mi videa takže raději v setlistu jsou daná videa jako odkaz)


Fotky.
Hayley a Tay mají nové tetování.

6. srpna 2012 v 20:42 | Ell :) |  Paramore ♥
Taylor má už šesté tetování - nové je kotva s nápisem 'YORGA'. Hayley už má deváné tetování a to nové je nad loktem blesk a nápis 'TCB' - 'Taking Care Of Business' a napsala k tomu:

'Má to co dočinění s Elvisem/je to rodinná tradice. Nosím takový řetízek už roky!'
'Děda z toho má takovou radost haha.'

PS: omlouvám se za nepřítomnost - sem na dovče :) Ell.