Září 2012

Plakát v časopise Bravo!

28. září 2012 v 14:00 | Ell :) |  News!
Tak konečně je i nějaký ten plakát Paramore v nějakém časopisu dostupném nám Čechům, je to časopis bravo s posterem Paramore z roku 2011 na "MusicCares" kde loni měli akustické vystoupení :) Časopis je za 30 kč, takže hurá do trafiky! :)


Taylor má nového pejska!

19. září 2012 v 22:06 | Ell :) |  Gallery

Jak už víme Jeremy si v nedávné době pořídíl pejska, který nese jméno Cowboy. Taylor si také pořídil nového pejska, jmenuje se Bill a Hayley se do něj úplně zamilovala a od ní sem se to vlastně dozvěděla, že má Tay pejska:)

S fotkou co vidíte níže postla - "Během nahrávání vokálů dostávám pusinky od gremlina. #maličký bill"

No podle mě je naprosto rozkošnej!Reading - videa :)

19. září 2012 v 21:55 | Ell :) |  Videos
Tak sou tu další videa z letošního Readingu přímo ze stage no.. prostě koukněte samy, není k tomu co psát, jen že bych tam sakra chtěla být taky!

Jeremyho flip při 'Pressure'

Taylor při 'Misery Business'

'Nyní být štastná'

17. září 2012 v 9:53 | Ell :) |  News!
Hayley nám zase něco dlouhého napsala tak tady je překlad :)
Spravedlivé varování. Dneska budu všudeeee! Takže doufám, že budete schopni sledovat tyhle králičí stopy…

Jsme oficiálně malinko přes půlku v procesu nahrávání tohoto alba. Je to skutečnější pocit než kdy dřív. Začínám všem těm písním více rozumět a chápat, kde se vlastně vzaly…Na chvilku to byla taková smršť inspirace, emocí a potu. Nyní jsme strávili nějaký ten čas poznáváním alba a společným růstem a můžu si konečně říct, že je skutečné. Skoro si můžu říci, že je v pohodě oddychnout si.


Stalo se vám to někdy? Řekli jste si někdy, že "všechno jde teď tak dobře, že vím, že se něco brzy pokazí…zanedlouho". Jen abyste věděli, já jsem možná KRÁLOVNOU téhle fráze. Možná to patří k tomu být naprostým realistou? Možná je to jen proto, že jsem prošla skrz pár drsných situací a vím, jak hrozné je nebýt připraven na to nejhorší? Už je to nějaká ta doba, co jsem nedržela ruce v pěst…Co jsem se nebránila, čekajíc na útok. Kdybych vám mohla dát jeden dobrý důvod, proč jsem takovým způsobem tak dlouho žila, řekla bych vám ho, ale teď je to (doufám!) za mnou. Není moc jasné, proč by to vůbec stálo za zmínku. Protože nyní se každé ráno probudím a s jistotou vím, že je kolem mě alespoň pár fajn lidí, pokud ne fyzicky, tak někde na dosah iPhonu, kteří se mi mohou podívat do očí a řeknou mi, že mě mají rádi. Mám dostatek krve v žilách a vzduchu v plicích na to, abych věděla, že rozhodně nejsem mrtvá. A to by mohlo stačit k tomu, abych si nahlas řekla… 'Jsi v pořádku!'

Co dále stojí za zváženou je, jestli náhodou neexistuje část nás, která nechce být zcela spokojena? Co když je tu něco, co se nás táže: když je vše 'v pořádku', tak o co máme usilovat? Pro co ŽÍT? S tímto v duchu stále válčím! Chci, aby život šel hladce, ale když vše klape…tak se trochu nudím. Ach jo. Připomnělo mi to část textu od mewithoutYou, kterou jsem s tímto vždy spojovala. "Vše, co chci, je chtít jednu věc." Jak krásně to popisuje naši lidskou přirozenou touhu chtít vše, někdy mnoho věcí zaráz, které jsou naprosto odlišné…a na konci se na vše naštvat a chtít se zcela touhy zbavit. (odbíhám!)

Co jsem se za poslední rok a půl naučit musela je, že bych měla být v podstatě šťastná, kam můj život právě teď směřuje. Neznamená to, že mám pořád takový pocit. Nic není dokonalé…alespoň na dlouhou dobu! Nicméně, možná je prostě v pořádku být teď šťastná. Právě teď v tento daný okamžik. Prostě bych to měla přijmout, že? Mimochodem, pokud vám po těchto 3 odstavcích, které si naprosto odporují, nezním jako naprostý šílenec, pak oceňuji vaši trpělivost a otevřenou mysl.

Takže se teď cítím šťastná a ve skutečnosti mám pocit, že má duše je naplněna. Nejenom tvorbou tohoto alba, ale také těmi několika důvěrnými vztahy, co mám ve svém životě, které buď přestály zkoušku časem nebo které od vstupu v jakékoliv fázi mého života vykvetly z doslova ničeho. Nečekám, až se zhroutí obloha, protože vím, že zatímco se obloha drží tam nahoře na svém místě, já mám svou šanci žít. Už žádné plýtvání časem, nadějí, emocemi, trápením se jestli nebo jak bych mohla být zase zklamána. Řeknu sama sobě, že je v pořádku být nyní šťastná.

Chtěla bych toto ukončit dotazem, co naplňuje vás. Co se dotkne vaší duše? Nemusí to být nic hlubokého nebo něco cool. Pokud si tu jednu věc udržíte v mysli a víte přesně, kým byste v ten daný moment měli být, tak by to mělo stačit k přesunutí z bodu A do bodu B. Možná chci TAMTO ukončit tím, že si všichni poslechneme "One Thing" od One Direction a navzájem si to zazpíváme. Ty máš tu jednu věc a hádej co? Ani nemusí být jmenována. Protože to jednoduše víš a ví to i One Direction.

Dobře, nechápu, jak jste to zvládli dočíst až do konce…mám vás ráda a myslím to vážně.
hayley

zdroj překladu: paramorefans.cz

Paramorestudio.

6. září 2012 v 10:45 | Ell :) |  Gallery
Máme pár nových fotek z intragramu, paramore jsou stále ve studiu a nahrávají - neví se kolik už songů maji, ani kdy vyjde album. Máme prostě jen takové matné informace v podobě fotek a tweetů.
School is again here!

2. září 2012 v 19:55 | Ell :]
Jak už nápis článku napovídá, chci vám popřát hodně štěstí v novém školním roce. Jak všichni víme, už od zítřka se zahájí školní rok a s tím i únavné vztávání, poslouchání nezajímavé látky od nezajímavých učitelů :D no hrůza... Tak ale stejně to musíme zvládnout, naladně si v mp3 Paramore a přežije se to :) GOOD LUCK !
PS: třeba bude opět na paramore store slevy jako minulý rok - Back to School SALE.


Hlasování! Kdo je lepší frontwoman?

2. září 2012 v 19:43 | Ell :) |  News!
Právě probíhá další hlasování, které se týká Hayley. Je v duelu s Gwen Stefani a otázka zní: kdo je lepší frontwoman? Gwen Stefani nebo Hayley Williams ? takže my už asi víme, tak šup naši zlatou Hayley podpořit (stejně už vyhrává :)). Hlasování je zde.