Říjen 2012

Australie 2013.

19. října 2012 v 17:15 | Ell :) |  Paramore ♥
Austrálie se v roce 2013 dočká Paramore, budou mít tour po jejich kontinentu. Data a místa máte zde, kdyby si někdo chtěl udělat větší výlet :]

21/2/2013 Sydney, Australia
23/2/2013 Brisbane, Australia
24/2/2013 Sydney, Australia
1/3/2013 Melbourne, Australia
2/3/2013 Adelaide, Australia
4/3/2013 Perth, Australia

"Good morning" - Hayley píše o albu:]

19. října 2012 v 16:33 | Ell :] |  News!
Tak tu máme konečně zase něco delšího. Je to né tak ledajaký článek! Hayley zde píše, že by do dvou týdnů měli dodělat album! Juhů :) tak sem vám to pracně přeložila a tady to máte :]

Dobré ráno,

Je zatažené počasí, perfektní ráno v Los Angeles... Ačkoli sázím na to až tohle dopíšu, bude už slunce zcela zuřit na neby, jako obvykle. Tak jako tak, zatímco mám ještě minutu odpočinku před tím než se zbytek města probudí, myslela sem že bych se sem mohla podívat a sepsat nějaké myšlenky.

Je bych měla říct to, hned na začátku? Jo, nemůžu udržet ty tajemství a k čemu by to stejně bylo? tady je: jsme zhruba 2 týdny před koncem této věci. naše čtvrté album!

Abych byla upřímná, před rokem ... jen jsme spekulovali, doufali, modlili se o tom jak to bude znít. Jaký budeme mít POCIT. pamatujete si na rozhovor Alternative Press? Ten kde jsme jednali tak jistě o tom jak je tahle celá věc bude vyvíjet? Nevím koho jsme se snažili přesvědčit víc! jestli vás lidi nebo nás! mám na mysli, samozřejmě jsme měli velký sen o tom jak bude 4. album vypadat, jak budou naše písničky vyzařovat. Jen to občas nevypadalo, že se k tomu dostaneme. teď, jsme připraveni to všechno zabalit a ovázat kolem toho pěknou mašličku. Je to pocit plný pokory, vidět světlo na konci tunelu. Vědět, že jsme přijali výzvu, vydali se na cestu a nikdy se neohlédli.

Je tu ještě pár písniček k dokončení a stejně jak ty zbylé, nám velmi drahé. Rozložení písniček tak nějak sedí, poslední na našem pracovním seznamu je první ze všech nápadů co jsem si zapsala. Stále si pamatuji jak jsem si brnkala na dvě struny znovu a znovu a zpívala slova do mého iphonu a myslela jsem si, "tohle pravděpodobně nebude na album dávat..." ale líbílo se mi to, protože díky těm slovům jsem se cítila lépe.

Chvíli nám trvalo ji dokončit. Podívejte, začala jsem na počátku roku 2011 a pořád ho nemáme dodělané do... jara tohoto roku?(kruci). Jen jsme si nebyli jisti, jakou cestou se máme dát protože jsme nikdy neměli takový pocit jako z už vydaných věcí. Až jedneho dne, my 3 a JMJ (nás producent, pro ty, kteří se připojili teď) seděli jsme ve studiu a jen tak jsme si pohrávali s různými nástroji okolo ten den, ta písnička byla jako by spadla z nebe do našich srdcí a mozků a to je můj úžasný příběh brácho. byl to ten den kdy jsme věděli, že je to song, který se určitě dostane do alba. Nemohla jsem být víc nadžená, že vy to uslyšíte. Je to významný kus skládačky a po mě, je to velmi významná část z celého našeho příběhu. Ale vážně, co když za par týdnu by jsme přišli s něcím jakO... "JEN JSME SI DĚLALI SRANDU LIDI!!! nedělali jsme album, jen jsme žili v LA, nechávali se opalovat sluníčkem a jedli tuny vegetariánských dobrot!" asi by jste se zbláznili, že? dobre, protože to není to co jsme dělali. nějak tak. dobře, všechno tohle jsme dělali a k tomu nahrávali album.

s láskou,
hayley

ps, omlouvám se, že tohle nepřošlo korekturou. právě jsem vstala a jsem si jistá, že je tam mnoho špatně napsaných vět, blábolů, a špatně použitých čárek.

Paramore 2013!!!

10. října 2012 v 22:30 | Ell :) |  News!
Ahoj mý drazí Paramoráci :) Mám pro Vás užasný tweet který mi vykouzlil úsměv na tváři a podpořil mou naději v tom, že se k nám naši milovaní Paramore zase někdy vrátí. Po přízpěvku od Hayley to vypadá velmi nadějně :) Víc říkat nemusím - už jen překlad přízpěvku. úúúúúíííí :))))) Mám takovou radost !

"Koukám se na nejdeeeeelší seznam měst a datumů nazývaný 2013. Přijdeme si pro vás všechny"

In The Mourning - Music Video.

9. října 2012 v 18:55 | Ell :) |  Videos
A máme tu do třetice další klip, pracně vytvrořený mnou :) Je k songu In The Mourning ze Singles Club, snad se bude líbit a nezapomeňtě okomentovat :)


Renegade - Music Video

7. října 2012 v 21:33 | Ell :) |  Videos
Tak mě to celkem chytlo, dělat videa-klipy pro songy od Paramore :) takže tu mám další... a tentokrát je to Renegade.. :) jak to tak vidím asi udělám videa pro celý Singles Club :D :) ..Snad je to dnes lepší a bude se vám líbit :)


Hello Cold World - Music Video

6. října 2012 v 17:58 | Ell :) |  Videos
Tak dnes sem se trošku nudila tak sem se pěkně patla s "klipem" k songu Hello Cold World, ale youtube mě nějak zlobí. Video se v pohodě nahrálo a bylo tam i v HD kvalitě a najednou už to nejde, tak kdyby někdo věděl co s tím tak mi prosím poraďte :)
Jinak tady je video a čekám nějaké komentáře k tomu :]

EDIT: tak sem video nahrála znovu na yt a už tam jde zase dát HD :) ale je to nějaký divný :( je to hrozně malý, no až budu dělat jinej klip pořeším to :) snaha byla..