Prosinec 2012

Velkolepé oznámení o novém albu!

6. prosince 2012 v 19:47 | Ell :) |  News!
Tak a je to tady! Máme tu konečně pořádnou novinku, no né jednu. Paramore se vyjádřili na svém oficiálním webu paramore.net jak to bude a je s novým 4. albem. Název nazvali jednoduše 'Paramore', ale v jednoduchosti je síla. Také nám oznámili, že jejich první singl nese jméno o kterém už se internet hemžil různými spekulace a je to "Now".
A to osudové datum? Bude se psát 9.dubna 2013 a my budeme jako šíleně shánět jejich nové album. Juchů!!!
Tak a tady máte překlad všeho co nám samotní Paramore napsali.Oznámení o 4.albu

Ten čas nadešel, fanoušci Paramore, přátelé a rodino… Vlastně tak nadešel čas i pro vás ostatní. Jsme připraveni vyklopit vám informace o tom, na čem jsme pracovali poslední *ehmROKehm*. S tou největší hrdostí a nadšením, jaké jsme schopni vyjádřit, bychom vám rádi oznámili, že toto album, naše čtvrté zatracené album… Bude mít eponymní název 'Paramore'. Bylo eponymním téměř po celou dobu tvorby. To, co nám většinou na konci trvá týdny, vše shrnout a "označkovat" to, nám tentokrát zabralo pět minut. Celý proces tvorby tohoto alba byl znovu-objevováním nás samých jako kapely a jako přátel. Byl to proces, který nám dal tu svobodu umělecky prozkoumat nová území a osvobodit nás jako muzikanty, zpěváky, jako lidi! Upřímně máme ten pocit, že nejlepší je nazvat to tím, čím to je. Toto album jsme my.

Prvním singl z alba má název "Now". Nevíme, co k tomu ještě dodat, kromě toho, že tu píseň milujeme. Zdá se být tím nejlepším začátkem této nové cesty, po které jsme se vydali nejenom jako kapela, ale i jako hnutí. Abychom ukázali lidem, že můžete prohrát bitvy, ale vrátit se a vyhrát války. Můžete povstanout z popela. Můžete něco vytvořit i z méně než ničeho. Jediné, co musíte udělat, je stále se pohybovat kupředu!

Děkujeme našim fanouškům za to, že v nás věřili ještě předtím, než jsme to udělali my. A našemu producentovi JMJ (Justin Meldal-Johnsen, pozn.překl.) za to, že v nás viděl zcela novou kapelu. Nyní jsme více hrdí a více nadšení než kdy dřív, že jsme Paramore.

'Paramore' bude vydáno 9.dubna.

- Hayley, Jeremy, Taylor.